Banner

Banner

Titulli Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim
Ndëgjuar 32,502
Shkarkuar 480
Pëlqyer 100
Publikuar 07/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Official Audio by Nysret Muqiqi
All Rights owned by - 2014 © Threedots Shpk.
Facebook - https://www.facebook.com/threedotsalbania
Twitter - https://twitter.com/MusicThreedots
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store