Banner

Banner

Titulli Arilena - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Ndëgjuar 327,233
Shkarkuar 695
Pëlqyer 1,535
Publikuar 07/04/2013

Loading...
Informatat e këngës
Official Site: http://www.tvklan.al
Follow us on Facebook: http://www.facebook.com/XFactorAlbaniia
X Factor Albania - Live Show (nata finale)
X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store