Banner

Banner

Titulli Kanita - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Ndëgjuar 161,397
Shkarkuar 69
Pëlqyer 323
Publikuar 26/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Format TV nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka LIVE ne KLANHD & TVKLAN, cdo te diele, 21:00
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store