Banner

Banner

Titulli Ymerli Krasniqi dhe Valbona spahiu feat Baba Trodo
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 625
Pëlqyer 0
Publikuar 16/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store