Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - Hajde Neser
Ndëgjuar 160,129
Shkarkuar 411
Pëlqyer 329
Publikuar 06/10/2013

Informatat e këngës
Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 Java Katert

Music: Armend Rexhepagiq
Lyric: Aida Baraku
Arrangement: Darko Dimitrov
Publisher: ONAIR
All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k
Website: http://kengamagjike.com

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store