Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj Ft Ryva Kajtazi - Me thuaj po
Ndëgjuar 3,047,472
Shkarkuar 1,112
Pëlqyer 5,643
Publikuar 29/12/2013

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store