Banner

Banner

Titulli Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih
Ndëgjuar 8,517
Shkarkuar 710
Pëlqyer 54
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► SOCIAL MEDIA ◄

TWITTER ► https://twitter.com/amantiamiku
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/amantiamiku/
FACEBOOK ► https://www.facebook.com/mikuamantia/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► PROJECT: SHIH SHIH ◄

Prod By: Heki Production
Lyrics: Amantia Miku & Hekuran Krasniqi
Video: Heki Production
Styling: Aferdita Sheholli
Hair & MUP: Mimoza Berisha & Tesa Gashi

© 2016, Amantia Miku.

All Rights Reserved.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► BUSINESS : [email protected]

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store