Banner

Banner

Titulli Capital T featVedat Ademi - Hapat e mi
Ndëgjuar 1,888,229
Shkarkuar 155
Pëlqyer 6,970
Publikuar 11/04/2014

Loading...
Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Single nga Mixtape #SDM prej Capital T - Hapat e Mi ne bashkpunim me Vedat Ademin.

Music & Produced by: MIXEY
Video: Pro...Video
Facebook: https://www.facebook.com/KAPOofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store