Banner

Banner

Titulli Gena ft Ledri - Loqka
Ndëgjuar 853,595
Shkarkuar 1,592
Pëlqyer 3,855
Publikuar 17/08/2015

Loading...
Informatat e këngës
- 400,000 Views ! Faleminderit. 🎉😌
➥ Abonohu/Subscribe: http://goo.gl/ydCRRJ

❌ Na qo muziken tende: https://goo.gl/PW6HbP

All rights reserved Electronic Music Albania ©
- http://facebook.com/e.musicalbania

➥ Follow Genvis:
http://www.facebook.com/GenvisMuca
http://www.instagram.com/genvis_muca

➥ Follow Ledri Vula:
https://www.facebook.com/LedriOfficial
https://www.instagram.com/ledrivula

➥ Follow GENA:
- Not available

❌ Per te promovuar nje remiks/kenge tendin ose per bashkpunim me kontaktoni: [email protected] zakonisht pergjigjem brenda ores.

EMA 2017 ©
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store