Banner

Banner

Titulli Gjyste Vulaj - Vec nje her
Ndëgjuar 1,038,913
Shkarkuar 1,411
Pëlqyer 1,962
Publikuar 26/07/2014

Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store