Banner

Banner

Titulli Gjyste Vulaj - Maximum
Ndëgjuar 524,703
Shkarkuar 1,280
Pëlqyer 1,334
Publikuar 30/06/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store