Banner

Banner

Titulli Gjyste Vulaj - Sonte bejm nam
Ndëgjuar 1,136,102
Shkarkuar 2,381
Pëlqyer 2,685
Publikuar 02/03/2017

Informatat e këngës
Sonte bëjm nam!

Nëse ndonjë herë kem me u pëndu
Një gjë kurr s'kem me e harru
Sa ishim bashkë mirë kem kalu

Nxet,nxet po kam
Unë dhe ti sonte bojm nam
Zjarrë e bëjm bashkë këtë vënd
Knaqu sonte zemra jem
Nxet,nxet po kam
Unë dhe ti sonte bojm nam
Natën bukur ta kalojmë
Zjarrë, zjarrë tymë e bajm

Gjithë nxetë kudo e bëj e bon
luj me mu nuk e tepron
Më mirë nuk ka kah shkon
Bëj qejf, mos ta nin për tjetër kon

Mos ma vjedh shikimin prap
Po më çmënd po m'kall flakë
Po m'pëlqen ti mu pa masë
Don me m'plas
O my Gosh

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store