Banner

Banner

Titulli Isa Alitaj - Zemra ime eshte e jotja
Ndëgjuar 90,127
Shkarkuar 439
Pëlqyer 533
Publikuar 29/04/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Muzika:Naim Qukiqi
Orkestrimi: Eroll Dogani & Naim Qukiqi // Tekst: Suzana Fazliu
Video: Nori Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store