Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Princeshe
Ndëgjuar 12,297,009
Shkarkuar 3,088
Pëlqyer 17,737
Publikuar 08/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store