Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - E jotja
Ndëgjuar 611,110
Shkarkuar 723
Pëlqyer 1,600
Publikuar 09/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Music & Lyrics by Genton Studio
Video: Maximus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store