Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Dikur
Ndëgjuar 13,554,166
Shkarkuar 504
Pëlqyer 23,813
Publikuar 06/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
https://instagram.com/shkumbinlsmaili
Shkarko ne iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/dikur-single/id918273610

Music : Shkumbin Ismaili
Teksti : Vigan Sulejmani
Video : Urban Graphics
--------------------------------------------
Shkumbin Ismaili - Dikur

Ne nje fletore te vjeter shkruanim te dy
nuk kishim asgje tjeter,vec nje dashuri
ashtu sic te njoha,ashtu sic ishe ti
ashtu kaloj koha
cdo gje mbet aty

Tani jam i vetem me nuk jam me ty
u humbem u tretem nuk u pame me sy
kerkova ne sirtar e kerkova gjithkund
e gjeta nen kitare fletoren me ne fund
e gjeta nen kitare fletoren me ne fund

Ref :
Sa shume i deshperuar
sa mall kam per ty
mbi fjalet qe ke shkruar pikojne lotet e mi
kujtoj i penduar nuk kthehet me asgje
as shpirti i trazuar nuk nxjer asnje ze

Ku jane ato dite
nuk kthehen me dot
ku jane ata sy me te bukur ne bote
nuk kthehet ajo kohe
jo s'kthehet asnjehere
gjithcka qe kam sot pa ty nuk ka vlere
gjithcka qe kam sot pa ty nuk ka vlere

Tani jam i vetem me nuk jam me ty
u humbem u tretem nuk u pame me sy
vitet kalojne nuk kthehen me kurre
ne sjemi bashke nuk jemi si dikur

Ref :
Sa shume i deshperuar
sa mall kam per ty
mbi fjalet qe ke shkruar pikojne lotet e mi
kujtoj i penduar nuk kthehet me asgje
as shpirti i trazuar nuk nxjer asnje ze

#shkumbinismaili #dikur
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store