Banner

Banner

Titulli Smajl Puraj ft Fadil Kodrolli - Shoku im
Ndëgjuar 695,351
Shkarkuar 602
Pëlqyer 1,330
Publikuar 06/12/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Produced by Emracom

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store