Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Shoku po martohet
Ndëgjuar 296,567
Shkarkuar 1,800
Pëlqyer 828
Publikuar 02/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Teksti : Abaz Selmani
Muzika & Orkestrimi : Nexhat Mujovi - Wirusi
Rec: Pro Sound Recording Studio
Publisher : Prominent Network

http://www.facebook.com/RemzieOsmani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store