Banner

Banner

Titulli Ymerli Krasniqi ft Valbona Spahiu - Habibi Habibi
Ndëgjuar 250,860
Shkarkuar 963
Pëlqyer 1,154
Publikuar 02/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store