Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Lajkatare
Ndëgjuar 371,914
Shkarkuar 603
Pëlqyer 1,691
Publikuar 11/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Albatrit Muqiqi - Lajkatare (Official Video)

#Lajkatare #AlbatritMuqiqi

iTunes: http://smarturl.it/iTunesLajkatare
Amazon: http://smarturl.it/AmazonLajkatare
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyLajkatare
Deezer: http://smarturl.it/DeezerLajkatare

Video: Max Production
Mix and master: R-ben dugon production
Published by: BZZZ!

http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiFB
http://smarturl.it/AlbatritMuqiqiInsta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store