Banner

Banner

Titulli Barooti - Hala
Ndëgjuar 101,053
Shkarkuar 528
Pëlqyer 921
Publikuar 08/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

https://www.facebook.com/barootiofficial
https://www.facebook.com/amirbarooti
Artist : Barooti
Lyrics : Barooti
Beat : Enes Qosa Beatz
Rec/Mix SopiRecords
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store