Banner

Banner

Titulli DudA ft Double G - Smoke Them
Ndëgjuar 4,887,202
Shkarkuar 1,068
Pëlqyer 19,848
Publikuar 12/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Bleje ne iTunes: https://itunes.apple.com/bw/album/smoke-them-single/id998585029
Music video by D.u.d.A, OverLord, NiiL-B, ZeeroMan & B-Genius, performing Smoke Them. (C) 2015 GG Records. Prod by OverLord.

Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Instagram: https://instagram.com/dudafatherhood
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store