Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Ku po dalim
Ndëgjuar 104,586
Shkarkuar 360
Pëlqyer 412
Publikuar 14/08/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store