Banner

Banner

Titulli Edita Gashi ft Zyber Avdiu - Folni folni
Ndëgjuar 56,330
Shkarkuar 1,748
Pëlqyer 265
Publikuar 29/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store