Banner

Banner

Titulli Gold AG - Ne shtepine tende ft Kreshnik Avdiu
Ndëgjuar 67,442
Shkarkuar 1,422
Pëlqyer 1,065
Publikuar 22/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store