Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Duda dhe B-Genius - Qka po ndodh
Ndëgjuar 5,838,809
Shkarkuar 1,253
Pëlqyer 32,569
Publikuar 24/05/2015

Informatat e këngës
Video : MProduction
https://www.facebook.com/MProductionss

Publisher: OnAir Music:

Gold AG FB: https://www.facebook.com/GoldAG.Legend

Duda FB: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy

B-Genius FB: https://www.facebook.com/thisisbgenius

#Mproduction #GoldAG #Duda

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store