Banner

Banner

Titulli Greta ft Eni Koci - Sjam Jetime
Ndëgjuar 2,308,239
Shkarkuar 1,371
Pëlqyer 13,853
Publikuar 15/01/2015

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage
https://instagram.com/gretakoci1
Contact : [email protected]

https://www.facebook.com/EniKociOfficialPages
https://www.instagram.com/enikociiii
twitter:https://twitter.com/eni_kociTeksti &Muzika Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video : Alexander
Styling : American Fashion

S'JAM JETIME
Loti piku, kur të përqafova
Udhë të mbarë t'urova
Zemra ime
Prejse nëna iku nga ti mësova
Kur ke një motër s'je jetime
Pak shumë pak Fati ka buzëqeshur
Mu bëre nënë e dytë, në zemrën time
Nuse sot po shkoj me vello e veshur
Në vënd të nënës, me përcjell motra ime
Motra është dora që shtrihet kur rrëzohesh

Loti që fshihet kur pikëllohesh
O Zot, mos e lë askënd pa motër
Ref:
Nënën time nuk e kam
T'më përcjell' sot në dasmën time
Jo nuk qaj, zemra lotin e mbanë
Se te kam ty unë motra ime
Nëna e mira nënë
Nga qielli na dërgon urime
Jo nuk qajmë se vetëm s'na ka lanë
ME ty motër - S'JAM JETIME

Motra është dora që shtrihet kur rrëzohesh
Loti që fshihet kur pikëllohesh
O Zot, mos e lë askënd pa motër
Ref:
Nënën time nuk e kam
T'më përcjell' sot në dasmën time
Jo nuk qaj, zemra lotin e mbanë
Se te kam ty unë motra ime

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store