Banner

Banner

Titulli Meda - Kurre mos thuaj kurre
Ndëgjuar 2,404,087
Shkarkuar 1,413
Pëlqyer 3,354
Publikuar 20/07/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store