Banner

Banner

Titulli Sabiani ft Marseli dhe Shkendije Mujaj - Show Biz
Ndëgjuar 107,883,700
Shkarkuar 4,099
Pëlqyer 347,202
Publikuar 10/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Executive Producer: Sabiani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store