Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Me thuaj po
Ndëgjuar 2,979,392
Shkarkuar 746
Pëlqyer 5,523
Publikuar 29/12/2013

Informatat e këngës
Muzika dhe Orkestrimi: Ardian Kastrati
Teksti: Arsim Bunjaku
Makeup: Sellma
Hair: Kaci
Styling: RYVA Dresses

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store