Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Tripi
Ndëgjuar 2,385,816
Shkarkuar 39
Pëlqyer 3,567
Publikuar 10/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Fatmir Muja
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store