Banner

Banner

Titulli Sabiani ft. Marseli - Sta fali
Ndëgjuar 5,393,594
Shkarkuar 1,559
Pëlqyer 22,027
Publikuar 20/03/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Excutive Producer: Sabiani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store