Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Duda - Hajde
Ndëgjuar 4,734,506
Shkarkuar 1,614
Pëlqyer 26,880
Publikuar 17/04/2016

Informatat e këngës
Gold AG ft. Duda - Hajde
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Text: Gold AG & D.u.d.a
Produced by: Gramoz Kozeli & DeVox
Video: Urban Graphics

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store