Banner

Banner

Titulli NRG Band & DJ Aldo - Mos u nal
Ndëgjuar 860,430
Shkarkuar 267
Pëlqyer 5,015
Publikuar 12/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
https://open.spotify.com/track/7nMfEFEKWG7SfYTyrOyezB
https://www.deezer.com/track/429622582?utm_source=deezer&utm_content=track-429622582&utm_term=2400220084_1551002755&utm_medium=web
http://store.cdbaby.com/cd/nrgband15

***
Follow NRG Band at:
Website: http://www.nrgband-ks.com
Facebook: https://www.facebook.com/NRGbandfanclub
Facebook: https://www.facebook.com/BesnikQakaOfficial
Instagram: https://instagram.com/nrgbandofficial
Instagram: https://instagram.com/besnik_qaka
Twitter: https://twitter.com/nrg_band
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store