Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Lindon - Money
Ndëgjuar 1,905,973
Shkarkuar 986
Pëlqyer 7,883
Publikuar 05/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
The creative lyric video for Adrian Gaxha & Lindon is out now. Their new collaboration is called "Money" and its wavey. Check it out!

#AdrianGaxha #Lindon #Money #Entermedia #Bzzz

Publisher: Bzzz
Video: Entermedia

iTunes: http://smarturl.it/iTunesAdrianMoney
Amazon: http://smarturl.it/AmazonAdrianMoney
Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayMoney
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyMoney
Deezer: http://smarturl.it/DeezerMoney

Facebook: https://goo.gl/9ogPe8
Instagram: https://goo.gl/Hkc0Po
Twitter: https://goo.gl/0zHoFh

**********

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store