Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Enur - AJSHE
Ndëgjuar 1,026,145
Shkarkuar 598
Pëlqyer 12,057
Publikuar 02/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha ft Enur - AJSHE

Remake i kenges se njohur "Ajshe" nga grupi "Marigona".

Spotify: https://smarturl.it/AJSHESpotify
iTunes: https://smarturl.it/AJSHEiTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/AJSHEAppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/AJSHEDeezerProduced: Urbanistic & Brick Records
Lyrics: Tonic & Denk (Panda Music)
Mix and Master: Avaxus
Video: Entermedia
Published: Bzzz

#AJSHE #ENUR #ADRIANGAXHA


http://smarturl.it/AdrianGaxhaFB
http://smarturl.it/AdrianGaxhaINSTA


(C) Bzzz 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store