Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Ronela Hajati - Ka je 2x
Ndëgjuar 3,878,469
Shkarkuar 2,916
Pëlqyer 18,280
Publikuar 30/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha ft Ronela Hajati - Ka je 2x

#AdrianGaxha #RonelaHajati #KaJex2 #Entermedia #Bzzz

Produced by : BrickRecords (Iwayo, Adrian Gaxha, Benny)
Text by: ImperiAlb & Ronela Hajtai
Video by: Entermedia
Published by: Bzzz

iTunes: http://smarturl.it/iTunesKaJeX2
Amazon: http://smarturl.it/AmazonKaJeX2
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyKaJeX2
Deezer: http://smarturl.it/DeezerKaJeX2

http://smarturl.it/AdrianGaxhaFB
http://smarturl.it/AdrianGaxhaINSTA

**********

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store