Titulli Butrint Rashiti ft. FLOW, JETMIR - Ajshe
Ndëgjuar 61
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Butrint Rashiti ft. FLOW, JETMIR - Ajshe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store