Banner

Banner

Titulli Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
Ndëgjuar 14,174,022
Shkarkuar 432
Pëlqyer 71,454
Publikuar 23/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music: Elgit Doda
Lyrics: Fifi & Noizy
Mastering: Mariglen Boja
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/59657382
Spotify: https://open.spotify.com/album/7q2hB7wBF0KRoMSnpATE73
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ajshe-feat-noizy-single/1363203589?ls=1

►Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store