Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Vig Poppa - Lady Malena
Ndëgjuar 819,951
Shkarkuar 233
Pëlqyer 3,296
Publikuar 19/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha ft Vig Poppa - Lady Malena

Lady Malena on Spotify: https://smarturl.it/LadyMalenaSpotify
Lady Malena on iTunes: https://smarturl.it/LadyMalenaiTunes
Lady Malena on AppleMusic: https://smarturl.it/LadyMalenaAppleMusic
Lady Malena on Deezer: https://smarturl.it/LadyMalenaDeezer

Produced: Bekito & Brick Records
Beat by: Bekito
Lyrics: Tonic & Denk (PANDAMUSIC)
Mix and Master: Lorenc Aliaj
Video: Entermedia
Published: Bzzz

#LadyMalena #AdrianGaxha #VigPoppa

http://smarturl.it/AdrianGaxhaFB
http://smarturl.it/AdrianGaxhaINSTA

(C) Bzzz 2018
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store