Titulli Irkenc Hyka ft Vig Poppa - Te Premtoj
Ndëgjuar 120
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Irkenc Hyka ft Vig Poppa - Te Premtoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store