Banner

Banner

Titulli Luiza ft. Lindon - Sikur Yje
Ndëgjuar 1,063,134
Shkarkuar 74
Pëlqyer 2,530
Publikuar 14/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music & Produced: Cricket
Lyrics: Lindon Berisha
Hair & Make up: Sellma & Kaci
Styling: [email protected]
Video: Imagine Films
Executive Producer: Rinor Hykolli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store