Titulli Albina Kelmendi - Sikur sot e mbaj mend mire
Ndëgjuar 134
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Albina Kelmendi - Sikur sot e mbaj mend mire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store