Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Anxhela Peristeri and Labi - Llokum
Ndëgjuar 7,565,374
Shkarkuar 567
Pëlqyer 23,065
Publikuar 10/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Gold AG ft. Anxhela Peristeri ft. LABI - Llokum

Teksti: Gold AG
Produced by: De Vox
Video: MAX

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store