Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
Ndëgjuar 3,869,866
Shkarkuar 396
Pëlqyer 7,241
Publikuar 12/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Tekst: Arsim Bunjaku
Muzik: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store