Banner

Banner

Titulli Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Ndëgjuar 116,919
Shkarkuar 611
Pëlqyer 511
Publikuar 10/07/2016

Informatat e këngës
Produced by: Baboo Darabuka sh.p.k
Music by: Florent Boshnjaku
Lyrics by: Ilir Berani
Video by: A (Alexander)
Booking: + 377 (0) 44 149 425

℗ & © Baboo Darabuka sh.p.k. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store