Titulli Big Mama x Shkurte Gashi - Potpuri festive
Ndëgjuar 89
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Big Mama x Shkurte Gashi - Potpuri festive - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store