Titulli Gasso GM ft Big Mama Se di
Ndëgjuar 605
Shkarkuar 28
Pëlqyer 2
Publikuar 26/02/2023

Texti i këngës

Gasso GM ft Big Mama Se di - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store