Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Ndëgjuar 524,753
Shkarkuar 246
Pëlqyer 1,161
Publikuar 15/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store