Banner

Banner

Titulli Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Ndëgjuar 570,979
Shkarkuar 1,285
Pëlqyer 1,316
Publikuar 13/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement
Publikoi :Përparim Abazi
https://www.facebook.com/LabinotTahiriOfficial
https://www.facebook.com/eurolindinfm/
https://www.youtube.com/user/nfmEUROLINDI
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store